top of page
kubilay-duygu%20ikipsikolog_edited.jpg

Biz Kimiz?

Duygu Çankaya Çadırcıoğlu - Malik Kubilay Çadırcıoğlu

Yetişkin hayatının kaygılarını daha çok hissetmeye başladığımız bir süreçte kendimizi ifade edebilmek, kendimizi geliştirebilmek ve biraz mekan değiştirip nefes alabilmek için farklı yollar aradık. Bu noktada bize iyi gelecek şeylerden birinin tecrübelerimizi ve çalışmalarımızı paylaşabileceğimiz yeni bir alan oluşturmak olduğunu düşündük ve “ikipsikolog” web sitemizi kurduk.

Şöyle bir dönüp baktığımızda, bu zamana kadar yaşadıklarımızın bizi büyüttüğünü, geliştirdiğini, eğittiğini ve değiştirdiğini görüyoruz. Yolda yürürken ayağımıza takılan küçük bir taş parçasının bile hayatımıza temas eden önemli bir detay olabileceğinin bilinciyle; fark edebildiklerimizi, deneyimlediklerimizi, öğrendiklerimizi ve gördüklerimizi de yazmaya başladık. Tüm bunları sizlerle de paylaşmak istiyoruz!​

Bizle ilgili daha ayrıntılı bilgiye aşağıdan ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz! 

Mutlu günler!

Malik Kubilay ÇADIRCIOĞLU
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
Duygu ÇANKAYA 
ÇADIRCIOĞLU
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

Hakkımda

Psikolog Duygu Çankaya ÇADIRCIOĞLU Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek lisansına Ege Üniversitesi Bağımlılık Danışmanlığı bölümünde devam etmektedir. Daha önce özel bir kreşte çocuklarla, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda şiddet mağdurlarıyla çalıştı. Şu anda Adalet Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda online psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Görüşmelerinde ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi teknik ve uygulamalarını kullanmaktadır. Ayrıntılı CV için LinkedIn butonuna tıklayabilirsiniz. 

Hakkımda

Psikolog Malik Kubilay ÇADIRCIOĞLU, Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Ege Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık yüksek lisans programında tez aşamasındadır. Daha önce Türk Silahlı Kuvvetleri'nde psikolog olarak görev almıştır. Şu anda Adalet Bakanlığı'na bağlı psikolog olarak çalışmalarını sürdürmekte ve online psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Görüşmelerinde ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi uygulama ve tekniklerini kullanmaktadır. Ayrıntılı CV için LinkedIn butonuna tıklayabilirsiniz. 

bottom of page